muhittinbocek

Sevgili hemşehrilerim, 


Antalya’da yaşamın her alanına dokunabilmek ve yaşam kalitesini arttırmak en büyük hedefimizdir. Bu hedefi hayata geçirirken şehrimizde yalnızca fiziki bir değişim değil, sosyal ve kültürel anlamda da önemli bir değişim gerçekleştireceğiz. Bunu yapmanın en önemli yolu ise siz değerli hemşehrilerimizin mutluluğunu ve yararını gözeten uygulamaları hayata geçirmektir. 
Daha planlı, kimlikli ve yaşayanların daha mutlu olduğu bir Antalya için alt ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra kültür, sanat, spor, ve eğitim alanındaki çalışmalar vazgeçilmezdir. İstihdam yaratmayı desteklemek ve hemşehrilerimizi istihdama yöneltecek çalışmalar önceliklerimiz arasında yer alıyor. Gençlerin, kadınların, yaşlıların kısaca toplumumuzun her kesiminin yararlanabildiği ücretsiz ATASEM Kurslarımız ile ihtiyaç ve gereksinimleriniz doğrultusunda her yıl on binlerce hemşehrimize yeni beceriler kazandırmaya devam ediyoruz. 
Antalya genelinde ATASEM kurslarımız okuma-yazma, yabancı dil, bilgisayar teknolojileri gibi bir çok akademik branşlar ile hemşehrilerimizin daha donanımlı bireyler olmasına katkı sağlarken, mesleki kurslarımız ise yeni iş imkânları sunarak kadınlarımızın gençlerimizin istihdama dahil olmalarını sağlıyor. Bugüne kadar binlerce kadınımızın, gencimizin, emeklimizin hayatına dokunan ATASEM kursları yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edecek. Toplumumuzun her kesiminin yararlandığı ATASEM kurslarımız sizlerin katılımları, görüş ve önerileri ile daha da büyüyecek. 

Sevgilerimle 
Muhittin BÖCEK 
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı